Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Tiguan

€8,499
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Volkswagen Tiguan në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Okazion Vw tiguan 2.0diesel kambjo automat 4x4 sapo ardhur nga zvicra makina eshte shum e paster si jasht dhe brenda me 167000km me liber sherbimesh ska nevoj per asgje 4goma te reja etj etj‼️Makina vetem shitet nuk ndrohet‼️Auto town ne instagram do gjeni cmime konkuruse dhe cilesi Audi bmw benz amg toyota nisan mitsubishi gaz benzin dizel nafte

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Prill 2021