Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Sharan

€14,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2015 Volkswagen Sharan në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Sharon viti 2015 naft 2.0 esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 127 km me liber sherbimesh te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja cmimi 16800 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin te vogel ke vlera 5 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm esht full full me ekstrat opsionet te gjitha

  • 069Tregoni telefonin
  • Sharon 2015
  • Tiranë
  • 24 Nëntor 2019
Shiteni Makinën Tuaj