Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Polo

€7,000
2015' Volkswagen Polo photo #1
2015' Volkswagen Polo photo #2
2015' Volkswagen Polo photo #3
2015' Volkswagen Polo photo #4
2015' Volkswagen Polo photo #5
2015' Volkswagen Polo photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Polo viti 2015
Tek dere
1.4 nafte
Makina ka ardhur nga Franca para 1 viti ,ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike,me letra deri ne maj te 2024
Kilometrazhi 223 000 km
Cmimi 7000 euro i diskutueshem

Support Ukraine