2015' Volkswagen Polo photo #1
2015' Volkswagen Polo photo #2
2015' Volkswagen Polo photo #3
2015' Volkswagen Polo photo #4
2015' Volkswagen Polo photo #5
5 foto

2015' Volkswagen Polo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 9 Qershor 2024ID: 3wi189

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 70000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Volkswagen Polo

Shitet vw polo 2105🍀1.4 nafte R. Line version full opsion 70.000 km original me te drejt kontrolli makina esht ne gjendje shum te mire motorrike po ashtu dhe xhenerike ska nevoj per asnje sherbim çmimi 9500€ i diskutushem me marrveshje
WhatsApp

Support Ukraine