Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Polo

€9,450
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2014 Volkswagen Polo në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet VW Polo ..motor 1,6 tdi 110 cv... kamjo automatike 8G Tronic .. super ekonomike 3,6 L/100 km të kombinuar... Makina ka motori dhe kamjon si Golfi 7..... Navi të madh .. timon multi funsion.. Klima digjitale bi zona .... ABS.. ESP.. Xhama e Zinj origjinale nga Fabrika... sedile me dekor dhe me fryrje nga të dy anët... Pasqyra me led dhe me palosje elektrike .. dy qelsa... ngjyra metallizzato.....disqet 16” origjinale të fabrikes ... sherbimet të bera me korrektesi apsolute çdo 6 muaj

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Janar 2021