Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Polo

€4,900
5 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Okazion!Shitet Volkswagen Polo 1.2Tdi E sapo ardhur me dogane te paguar dhe e SAPO TARGUAR ME TAKSA SIGURACION KOLAUDIM PER 2 VJET!Viti 2012-101 Mije Km Origjinale me liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon Kambio Manuale sensore drite sensore shiu ESP (Sistem anti rreshkitjes)Kasetofon me CD player MP3 AUX 4 Goma te reja etj Makina eshte ne gjendje te perkryer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 9 Shtator 2022
Support Ukraine