Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Polo

€5,300
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Vw Polo 1.4 Benzin,(Ideal dhe per impjant Gazi),Kambio Manual,Viti 29.03.2011,Km 126.500 Te certifikuara,Kondicioner,Pasqyra elektrike,Goma te reja,Sherbime te bera,E ardhur nga zvicra me dogan te paguar,Cmimi 5300 euro Diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Tetor 2022
Support Ukraine