Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Polo

€5,300
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Vw Polo 1.4 Benzin,(Ideal dhe per impjant Gazi),Kambio Manual,Viti 29.03.2011,Km 126.500 Te certifikuara,Kondicioner,Pasqyra elektrike,Goma te reja,Sherbime te bera,E ardhur nga zvicra me dogan te paguar,Cmimi 5300 euro Diskutueshem,

Support Ukraine