Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Polo

€3,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Volkswagen Polo në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

shitet vw polo 1.4 nafte viti 2007 e porsaardhur me dogan te paguar e pa targuar akoma ne shqiperi, Km 225.000 makina esht ne gjendje shum te mir, ka te gjitha sherbimet me liber--servis ,mund ta shihni dhe provoni edhe me mekanikun tuaj, cmimi 3400 euro. Per me shum info tel.0696824578, auto ymeri rruga dytesore Tiran--vor perball deka citypark 4 km nga megatek

  • Tiranë
  • 23 Tetor 2020