Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Polo

€5,199
2007' Volkswagen Polo photo #1
2007' Volkswagen Polo photo #2
2007' Volkswagen Polo photo #3
2007' Volkswagen Polo photo #4
2007' Volkswagen Polo photo #5
2007' Volkswagen Polo photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

VW Polo 1.4 benzin dhe gaz i fabrikes automat euro 4 klima dixhitale ganxhe etj ne gjendje super nga Gjermania me dogane .

Support Ukraine