Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Polo

€3,200
6 foto
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW Polo 1.4 Gaz Benzin e sapo targuar me letra per nje vit kualidimi per 2 vite shum e paster brenda dhe jasht km 179000 sherbimet e sapo bera ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike 2 celsa gomat 4 te reja kondicioner Aux

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 30 Maj 2022
Support Ukraine