Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Phaeton

€11,500
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitete phaeton ne gjendje shum te mir me dokumenta te sapo bera per nje vit makina esht versjon lungo presidenciale me te gjitha ekstrat e mundshme 3000 nafte w6 sedilje me ngrofje levizje elektrike, Klima automat para dhe mbrapa airmatik funksional full led me pak fjal esht full opsion per me shum info tel ose watsap cmimi 11500€ i diskutueshem vetem kur te shikohet makina telefonata serjoze jo kurioz se skam koh te tepert

  • 068Tregoni telefonin
  • KrujĂ«
  • 19 Dhjetor 2022
Support Ukraine