Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Phaeton

€7,500
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Volkswagen Phaeton
Viti 2009
Motor 3.0 Naft Pa Taks Lluksi
Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike
Dokumenta Te Paguara Per 1 Vit
Mundesi Nderrimi
7500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 2 Mars 2023
Support Ukraine