Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Phaeton

€8,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Volkswagen Phaeton në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet vw phaeton i 2008 3.0 naft super gjendje e mbajtur me merak cdo sherbim i ber ne koh makina ka 240 mij kilometra orgjinale leviz vtm fundjavave pasqyrat me palosje dhe rezistenc ngrohje drita xeno bi xenon kompjuter bordi butona ne timon pilot automatik sensor distance peer vet frenim clima bizonale sediljet ngrohje ftohje para mbrapa dhe me masazh sediljet levizin me buton jastek ajri ulet dhe ngrihet si te doni ju dhe jasteqet i forconi ose i lini te but varet sipas deshires tuaj sensor dritash sensor shiu sensor para mbrapa drita led te feneri dhe te stopat pas orgjinale te fabrikes bagazhi hapet dhe mbyllet me buton esht super e rehatshme super mjet per ate qe e njeh

Shiteni Makinën Tuaj