Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2016' Volkswagen Passat

€21,000
3 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Modeli: VW Passat R line Viti i prodhimit: 2017Kamje: Automatike DSG Lenda djegse: 1.6 NafteKm: 120.000Pershkrim: Full opsion. Keyless fikje/ndezje me button, timoni multifunksionale, voice kontroll,xhamat e pasem te erret,sensor parkimi plus kamera mbrapa, kroskodi timonit elektronik full TFT multifunksional, ekrani me prekje, lexon audio cd/mp3, WMA/DVD/jukebox, vend per USB & 2 karta memorie SD,lidhje me bluetoth me telefonin(per muzik dhe telefonata)ABS,ESP, klimatronik me 3 zona te vecanta, disqe alumini (krom/titan + disku rezerves i njejt me ato t montuara),timon hidraulik, pasqyra elektrike me sinjale, ngrohje, errsim dhe palosje automatike, pilot automatik shpejtsie me ruajtje distance nga makinat perpara(adaptive cruise control) dhe ruajtje korsie, kompjuter bordi, autohold, makina me sistem fikje/ndezje automatike ne trafik, tapiceri ergoComfort lekur/kamosh me ngrohje, stopa led, feneret full led me drita dinamike neper kthesa.

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 23 Prill 2022