Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Passat

€9,700
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 60000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

PASSAT AUTOMAT 2015 SUPER

-MOTORR 1.8 BENZINE
-KAMBIO AUTOMATIKE
-VITI 2015
-CLIMA 2 ZONALE
-ABS
-ESP
-SRS
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRITA AUTOMATIKE
-KOMPJUTER BORDI
-AUDIO PILOT
-AUDIO CD RDS
-SALLON LEKURE
-XHAMA ELEKTRIK
-PASQYRA ELEKTRIKE
-MBYLLJE QENDRORE ME PULT
-DISQE ALUMINI
-LETRA TE PAGUARA

-MJETI ESHTE I ARDHUR NGA KANADA NE GJENDJE SHUM TE MIRE

-MJETI ESHTE I SHPEJTE KOMOD DHE EKONOMIK

-MUNDESI NDERRIMI ME MJET ME VLERE ME TE VOGEL

-CMIMI 9700€

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Dhjetor 2022
Support Ukraine