Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Passat

€12,000
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 50000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Shtator 2022
Support Ukraine