Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Passat

€15,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2015 Volkswagen Passat në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 44000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Volkwagen cc viti 2015 ne gjendje shume te mire pune 44000 km te vetat , sallon lekure , shume pak e perdorur ne shqiperi , me targa dhe letra te paguara per 1 vit , kamera parkimi , sherbimet e bera tek koncesionari , xhamat anesore te zeza , sendiljet me sensor ngrohje , per me shume info kontaktoni ne numrin e tlf .

  • 068Tregoni telefonin
  • Kastiot
  • Tiranë
  • 10 Qershor 2019
Shiteni Makinën Tuaj