2014' Volkswagen Passat photo #1
2014' Volkswagen Passat photo #2
2014' Volkswagen Passat photo #3
2014' Volkswagen Passat photo #4
2014' Volkswagen Passat photo #5
2014' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2014' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 15 Prill 2024ID: xWT3Sq

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Passat

Shitet pasati 2014 cmim okazion 6500€ ka 198 mij km 1.8 benzin shum ekonomik ,si kaon 7 l per 100km,esht super gjendje,zinxhir trasmisionit i ndrruar para dy javesh 650€, gomat e reja automat,sedile lekure me ngrohje dhe butona,radio cd bloetoth automat,rëtarga siguracion kualidim per dy vjet

Support Ukraine