2014' Volkswagen Passat photo #1
2014' Volkswagen Passat photo #2
2014' Volkswagen Passat photo #3
2014' Volkswagen Passat photo #4
2014' Volkswagen Passat photo #5
2014' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2014' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 28 Maj 2024ID: x1Hnk7

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Passat

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 TDI
Motorri: 2.0 TDI (140 Hp/103 Kw)
Viti: 2014
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike DSG
Kilometra: 220.000 Km Te Vetat Origjinale (Shoqerohet me librezen origjinale dhe kualidimet e makines me data.)
Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
Lista e Opsioneve:
Baxho Xhami
Keyless GO
Ndezje me Buton Start Stop
Hapje-mbyllje e makines me prekje tek dorezat e dyerve.
2 Celsa origjinal.
Ngjyr Gri e erret perl me xixa shum e paster.
Sendiljet Para ELEKTRIKE + MEMORIE
Sendiljet Para me NGROHJE
Navi i Madh me Touch
Kamera Parkimi
Komanda ne Timon
BLUETOOTH
AUX - USB
Radio - CD
Cruise Control
Klima 2 Zona
Sensor Shiu
Sensor Dritash
Pasqyra Elektrike + Ngrohje
Xhama Elektrik
ABS - ESP
Edhe shume opsione tjera. Disqe R18 me goma te reja 100%.
Full Opsion (Te gjitha opsionet e mundshme te ketij modeli.)
Cmimi:€ i disk.

(Makina esht ne gjendje perfekte ska nevoj per asgje , mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar.)

Support Ukraine