Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Passat

€14,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2014 Volkswagen Passat në Tiranë, Shqipëri
  • 2014 Volkswagen Passat në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet W Passat viti 2014, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran të madh, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 146.000 km origjinale, sensorë parkimi fabrike, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 14000 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

Shiteni Makinën Tuaj