2014' Volkswagen Passat photo #1
2014' Volkswagen Passat photo #2
2014' Volkswagen Passat photo #3
2014' Volkswagen Passat photo #4
2014' Volkswagen Passat photo #5
2014' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2014' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,000
Publikuar 14 Mars 2024ID: 3ObU4K

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Passat

VW PASSAT CC R LINE 2.0 TDI *PANORAMA*LED*FULL- 2014
-EURO 5
- FULL OPSIONAL
-216 000 ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA VOLKSWAGEN)
-FACELIFT (MODEL I RI)
-Seria R LINE
-R LINE INDIVIDUAL
-AMORTIZATOR COMFORT SPORT
-BAXHO XHAMI PANORAMIKE
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,(DSG)
-AUTO HOLD
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-Ngjyrë E BARDH KRISTALINE
-NAVIGATOR--CD ROM- RADIO FM/AM - MP3 -TELEFON VW
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri LEKURE "DESIGNO" SPORLINE INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale
-KAMERA PARKIMI
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ERRET
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-PAKETA SPORT
-BORD KOMPJUTER
-FENERE BI -XENON LED ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-STOPAT ME LED
-PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-Sediljet me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE +MEMORY
-Disqe alumini 18 inches te Markes `` VW PASSAT SPORTPAKET``
-Goma të sapovendosura HANKOOK (100%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR
-CMIMI 11 000€.

Support Ukraine