Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Passat

€9,500
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina eshte ne gjendje shum te mir nga ana xheneri, motorrike dhe estetike. Me impiant gazi te sapomontuar.
Motorr 2.5 benzin
Kambio Automat
Me targa dhe taksa te paguara per nje vit
Kolaudimi per 2 vjet
Xhamat e zinj me leje per 5 vjet

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Shtator 2023
Support Ukraine