Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Passat

€9,500
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Okazion
-Volkswagen Passat Full Opsion
-Versioni Lungo
-Viti i prodhimit: 2013
-Kilometra: 186600 km (origjinale) Te verifikuara tek Volkswagen
-Forca motorrike: 2.0 nafte (shume ekonomike)
-Kambio automat DSG 7g
Opsionet qe makina disponon
- Start& Stop
-Ngjyre blu perle
-Tapiceri lekure & kamosh bezhe
-Sedilje elektrike & memorie -Sediljet para me ngrohje mbrapa ngrohje ftohje
-Timon lekure me komando ne timon
-Kompjuter bordi
-Navi i madh me touchscreen
-Am/Fm/Cd/Sd card/Aux
-Bluetooth audio
-Kamera parkimi & sensor prapa
-Baxho xhami
-Pilot automatik
-Sinjale ne pasqyra
-Sensor shiu
-Drita kseno,bikseno
-Xhamat e zinj
-Klima bizonale
-Disqe 18 ,4 goma te reja gjendja 10/10
-Dogana e paguar gati per targim
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer estetike dhe motorrike.Shume e paster si brenda ashtu dhe jashte.

Support Ukraine