Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Passat

€9,800
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

2013 Volkswagen Passat TDI SEL 🔥FULL OPTIONS🔥
- Motorri 2.0 Nafte
- 100k Milje
- Kambio automatike DSG
- Versioni SEL me te gjitha opsionet qe permban ky model
- Interior lekure bezhe me alcantara (kamosh)
- Navigator i madh me Bluetooth Audio, Memory Card, CD/DVD, MP3 USB Audio, AUX etj.
- Impjant muzike premium Fender
- Kamera te pasme parkimi
- Komanda ne timon
- Disqe 18
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje me prekje pa celes)
- Ndezje nga larg me telekomande
- Pilot automatik
- Looku nga jasht me inokse

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 24 Shtator 2023
Support Ukraine