Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Passat

€10,500
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike

vw passat se viti 2013 gaz benzin. 86mij milje. ngjyra e zeze. xhama te zi certifikat 5 vjecare. goma 100% te reja. makina eshte shum e paster si Brenda dhe jashte. e gatshme per cdo lloj kontrolli .

Support Ukraine