Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Passat

€9,500
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW Passat
2.0 Tdi Se
Adblue
Viti 2013
Km 180.000 origjinale me tdrejt kontrolli te VW
Me Dogane te paguar
Sedile lekure
Sedile me Ngrohje
Komando ne timon
Kompjuter Bordi
Baxho
Xhama Te Zinj
NAVIGATOR CD DVD AUX Bluetooth
Pilot Automatik
Sedilje elektrike
Pasqyra antiverbuese
Disqe alumini 18
Goma 100% te reja
Te gjitha sherbimet e bera
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj kontrolli

9500€ i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Janar 2023
Support Ukraine