Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Passat

€8,500
6 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet wolsvagen pasat 1.6 naft manual e vitit dhjetor 2012 : makina disponon opsionet start stop fiket ne semafor ,klima digitale,sensor parkimi para mbrapa ,navigator,sendilet me ngrohje ,diskqe alumini,etj,makina esht me te gjitha sherbimet e bera super gjendje motorrike po ashtu dhe xhenerike esht ne gjendje perfekte kush e shikon ngelet I keaqur,makina esht e gatshme per cdo lloj prove,ka 220 mij km orgjinale,ju lutem te kontaktojne vetem bleres serioz::cemimi 8500€ i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 18 Maj 2022
Support Ukraine