Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€6,500
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Volkswagen passat
Motorri-1.6
Karburanti-naft
Viti-fundi 2012
Kambio-manuale
Km-195000
Vendodhja-durres
Opsione
Navi madh me touc
Tavan xhami panoram
Sensor parkimi
Perde ne panel
Komanda ne timon
Pilot Atomat
Klima ne dy zona
Makina sapo ka ardh nga franca
Me dokumenta franceze gati per dogan mund te perdoret dhe jasht shtetit
Dogan kushton 400€
Cmimi-6500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 13 Janar 2023
Support Ukraine