2012' Volkswagen Passat photo #1
2012' Volkswagen Passat photo #2
2012' Volkswagen Passat photo #3
2012' Volkswagen Passat photo #4
2012' Volkswagen Passat photo #5
2012' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,200
Publikuar 8 Prill 2024ID: e5T4B5

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 85000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Passat

2012 VW PASSAT 2.5 🔥SEL FULL OPTIONS🔥
Motorri 2.5 Benzine i konvertueshem ne 100% gaz
- 87k milje ✅
- Kambio automatike
- Versioni SEL me te gjitha opsionet qe permban ky model
- Interior lekure bezhe me alcantara (kamosh)
- Navigator i madh me Bluetooth Audio, Memory Card, CD/DVD, MP3 USB Audio, AUX etj.
- Impjant muzike premium Fender
- Kamera te pasme parkimi
- Komanda ne timon
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje me prekje pa celes)
- Ndezje nga larg me telekomande
- Pilot automatik
- Looku nga jasht me inokse
- Klima automatike elektronike
- Sedile me ngrohje, me memorje dhe elektrike
CMIMI: 9,200€

Support Ukraine