Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€9,500
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet pasat benzin gaz viti 2012 dokumenta sapobera me dat 26/7/2022 impjanti gazit i sapomontuar italian me vler 1300€ punon100% me gaz dhe shum mir me nje konsum shum minimal. me sallon lekure pana pa asnje gervishtje ngjyr e bardh pa gervishtjen me te vogel navi i madh android me touch me Bluetooth te integruar(ska nevoj per fisha)serdiljet mengrofje dhe levizje elektrike. Vaj filtra motorri dhe kamjo te nderruara me vler 500€ 4 gomat te reja me garanci per 35000 km e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Makin personale jo tregtar. Vetem shitet nuk nderrohet.
‬cmim 9500€ i diskutueshem pasi te shikohet makina

  • 068Tregoni telefonin
  • Krujë
  • 27 Korrik 2022
Support Ukraine