Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€10,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Volkswagen Passat në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Volkswagen Passat në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 99200 km
Zhvendosje: 2500 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Passat 2.5 Sel benzin makina eshte super full me te gjitha sherbimet e bera. Viti i prodhimit 2012 kamio automatike sedile me memorie, elektrike dhe nxemie makina ka 99.200 km te kaluara ndezie me start end stop per me shume mund te konktaktoni ne nr e cel: +355672120557 WhatsApp & Viber

  • 067Tregoni telefonin
  • Edi
  • Tiranë
  • 15 Prill 2019
Shiteni Makinën Tuaj