Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€10,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Volkswagen Passat 2.0 TDI (blu) SEL (LUNGO), kambio automat tip tronic, 170000 milje origjinale, (mund ti kontrolloni ku te deshironi) Star&Stop, smart Key, timon tresh, komanda ne timon, cruise control ( auto pilot ), navi i madh, mp3, cd, aux, tapiceri bezhe lekure plus kamosh, sedile elektrike, sedile me memorje,A/C klima bizonale, baxha, xhama te zinj origjinal, etj.etj. makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanine dhe xhenerike po ashtu edhe ne interior dhe eksterior. Cmimi 10500€ i diskutueshem. Per me teper na kontaktoni ne cel whatsapp

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 9 Prill 2022
Support Ukraine