Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€8,900
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

VW Passat 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2012 me 151.000 km , ndezje Start/Stop , sallon lekure , shume te paster , sendilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , ekran te madh , navi , baxha xhami , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , marsha ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi— Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel--Viber--WhatsApp-- Facebook--Erjon Auto

Support Ukraine