Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Passat

€9,700
2011' Volkswagen Passat photo #1
2011' Volkswagen Passat photo #2
2011' Volkswagen Passat photo #3
2011' Volkswagen Passat photo #4
2011' Volkswagen Passat photo #5
2011' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Passat i ardhur nga Gjermania
Viti 2011
Motorr 2.0 nafte
Cambio Automatike DSG
Fener dhe stopa led bixenon
Baxha
Navigator me touch
Sallon lekure
Sendilje me ngrohje
Klima me dy zona
Engine start/stop
Sensore 360 grade
Parkohet vete
Fiket ne trafik
Auto Hold
Sendilje elektrike
Komanda ne timon
Marshe ne timon
Sensore shiu
Sensore dritash
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
220.000 km me garanci
Me dogan te paguar
Cmimi 9700€

Support Ukraine