2011' Volkswagen Passat photo #1
2011' Volkswagen Passat photo #2
2011' Volkswagen Passat photo #3
2011' Volkswagen Passat photo #4
2011' Volkswagen Passat photo #5
2011' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2011' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,300
Publikuar 17 Qershor 2024ID: SVbaiC

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Volkswagen Passat

Passat 2.0 TDI automatik viti 2011 modeli(blumotion)
Makina eshte shume e paster e ne gjendje shume te mire
e sapo targuar
Kambi tiptronic(DSG), kamera parkimi, sensor para dhe mbrapa, pilot automatik, kompjuter bordi, klima

Support Ukraine