Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Passat

€5,999
2010' Volkswagen Passat photo #1
2010' Volkswagen Passat photo #2
2010' Volkswagen Passat photo #3
2010' Volkswagen Passat photo #4
2010' Volkswagen Passat photo #5
2010' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

🔴 Volkswagen Passat Sel 2.0🔴
• 》Volkswagen Passat Nafte
///Full Edition
• 》Diesel/Nafte
• 》Viti prodhimit dhjetor 2010
• 》Kilometra 203.000 origjinale
• 》Gati per targim
• 》Kambio Automatike Tronic Comfort/Sport/Manual + -
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Baxho Xhami Panoramike
•》 Disqe Goma 90%
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Xhamat e zinj mbrapa + Para
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Sedilje elektrike + Ngrohje
• 》 Navigation System CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor Start Stop
• 》Sensorpara + mbarpa+ kamer parkingu
• 》Sensor Gomash
• 》15 Air Bag
• 》Çdo sherbim i bere ne koncesionare
•》 Ngjyra Gri Super Perl perfekte me shkelqim
• 》Makina eshte perfekte me çdo sherbim te bere me te drejte kontrolli tek Volkswagen
🔴 Cmimi 5999€ pak i Diskutueshem Okazion
Telefon Whatsap

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Tetor 2023
Support Ukraine