Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Passat

€5,400
2010' Volkswagen Passat photo #1
2010' Volkswagen Passat photo #2
2010' Volkswagen Passat photo #3
2010' Volkswagen Passat photo #4
2010' Volkswagen Passat photo #5
2010' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet VW PASSAT 2.0 nafte viti 2010 automat DSG 6+R Tronic (ekonomike).
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jasht.
Motorri dhe Kamio jane ne gjendje perfekte.
I jane bere cdo sherbim.
Makina ka 191000 mij km Origjinale, disponon dy celesa dhe shume opsione si:
-Sendilje elektrike me buton, lekure+kamosh, me ngrohje dhe fryrje
-Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal
-Cd player/Aux/Bluetouth audio
-Gomat e reja dhe disqe alumini
-Sistem alarmi origjinal
-Pilot automatik
-Komanda ne timon
-Sensor shiu/dritash
-Limitator shpejtesie
-Pilot automatik
-Auto hold
-4 xhamat elektrik, etj.
Çmimi 5400 € i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 25 Prill 2023
Support Ukraine