Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Passat

€9,700
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME R-LINE
-EURO 4
-FULL OPSIONAL DESIGNO
-Seria HIGHLINE
-R LINE INDIVIDUAL
-175.000KM ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA VOLKSWAGEN)
-AMORTIZATOR COMFORT SPORT
-BAXHO XHAMI PANORAMIKE
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,(DSG)
-AUTO HOLD
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-Ngjyrë E BARDHE PERLE
-NAVIGATOR--CD ROM- RADIO FM/AM - MP3 -TELEFON VW
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri NAPE LEKURE "DESIGNO" SPORLINE INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale
-KAMERA PARKIMI
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-PAKETA SPORT
-BORD KOMPJUTER
-FENERE BI -XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE + FTOHJE +MEMORY
-PASQYRA KARBONI
-Disqe alumini 17 inches te Markes `` VW PASSAT INDIVIDUAL``
-Goma të sapovendosura CONTINENTAL (80%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR
-NR. 00355692029005

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Janar 2023
Support Ukraine