2009' Volkswagen Passat photo #1
2009' Volkswagen Passat photo #2
2009' Volkswagen Passat photo #3
2009' Volkswagen Passat photo #4
2009' Volkswagen Passat photo #5
2009' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2009' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,200
Publikuar 19 Qershor 2024ID: qK69LQ

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Volkswagen Passat

Passat 2.0 automatik
Makina eshte ne gjendje shume te mire
Sapo targuar me koludim 2 vjecar
Goma te reja, kondicioner, pilot automatik
Kambio DSG
Sensor para dhe mprapa
Makine shume e mire dhe hapsinoze

Support Ukraine