Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Passat

€4,300
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Volkswagen Passat
Viti 2009
Motorr 2.0 nafte
Kambio automatike
Dogana e paguar
Makina sapo ka ardhur e gatshme per targa
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Pilot automatik
Sensor parkimi
Sedilje me ngrohje
Komandat ne timon
Sallon lekure e zez etj.
4300 euro pak i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Dhjetor 2022
Support Ukraine