Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Passat

€5,800
2008' Volkswagen Passat photo #1
2008' Volkswagen Passat photo #2
2008' Volkswagen Passat photo #3
2008' Volkswagen Passat photo #4
2008' Volkswagen Passat photo #5
2008' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

VW PASSAT
MODELI HIGHLINE
VITI 20.12.2008
2.0 TDI (NAFTE) TEK BOSHT SI 1.9 SHI…
KAMBIO AUTOMAT DSG
NAVI TE MADH SYSTEM , AUX ,
SEDILJE & ELEKTRIKE DHE ME NXEMJE,KOMANDO NE TIMON
XHAMAT TE ZI,SENSOR PARA MBRAPA
KLIMA DIXHITALE BIZONALE,ETJ THEKSOJ SE MAKINA ESHT FULL NE LLOJIN E SAJ….CMIMI 5800€ I DISKUTUSHEM

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Nëntor 2023
Support Ukraine