Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Passat

€5,900
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

MOTORR 2.0 TDI NAFTE
-KAMBIO AUTOMAT DSG
-VITI 2007
-CLIMA 2 ZONALE
-ABS
-ESP
-SRS
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRITAT XENO/BIXENO ORIGJINALE VW -DRITA INTELIGJENTE KTHEHEN SIPAS TIMONIT
-DRITA AUTOMATIKE
-XHAMA ELEKTRIK
-XHAMA TE ERRET ORIGJINAL
-KOMPJUTER BORDI
-PILOT AUTOMATIK
-NAVIGATOR I MADH
-DVD,AUX,USB,MP3
-SYSTEM AUDIO
-TELEFON BORD BLUETOOTH LIDHET ME CEL TUAJ
-SENSOR PARKINGU PARA MBRAPA ORIGJINAL VW
-SALLON LEKURE-KAMOSH SUPER E PASTER
-SENDILIE ME LEVIZJE ELEKTRIKE DHE ME SUPORT MESI
-SENDILIE ME NGROHJE
-AUTO HOLD MAKINA NUK ECEN MBRAPA NE MALORE!
-MAKINES I JANE NDERUAR VAJ DHE FILTRA
-BATERI E RE
Makina ka 195 mij km te shoqeruar me librin origjinal te sherbimeve.
Ne Shqiperi ka bere vetem 10 mij km
Makina eshte me dokumenta te paguara deri ne 25 Prill , kolaudim deri ne Prill 2024
Çmimi i diskutueshem pasi te shikohet makina!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Janar 2023
Support Ukraine