Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Passat

€5,800
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Passat 2.0 Naft Automat.Kompiuter Bord.Navi Madhe.Klima Tronik.Sendile me Ngrofje.Komanda ne Timon.Pilot Automatik.Sensor Parkimi.Sensore Shiu.sensore Dritashe.Sendilje Lekure.Me Levizje.xham te Zinje.Me Telefon. Disje Alumini 17 Me Goma Verore 2019.shum e paster si nga jashte dhe nga Brenda.Shum Ekonomik me Liber sherbimi.nuk ka nevoje per Asgje.Me Dy Celsa per me shum Tel flm

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 9 Gusht 2022
Support Ukraine