Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' Volkswagen Passat

€2,500
5 foto
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 220000 km
Zhvendosje: 1900 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina eshte ne gjendje perfekte,Nga ana motorike dhe gjenerike.

  • 068Tregoni telefonin
  • Serxho
  • Tiranë
  • 10 Mars 2023
Support Ukraine