Shto te të preferuarat

1998' Volkswagen Golf Shitet

€2,200Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1998 Volkswagen Golf Shitet në Tiranë, Shqipëri
  • 1998 Volkswagen Golf Shitet në Tiranë, Shqipëri
  • 1998 Volkswagen Golf Shitet në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 22300 km
Energji: 16 kf
Zhvendosje: 1 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri metalik
Klasa e emetimit: Euro 3
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Ajër i Kondicionuar nga prapa
I jashtëm: Goma të reja
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Alarmi, Radio AM/FM , Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD

Shitet golf 4 viti 1998 1.6 benzin motor sr ne gjendje super me letra ne mars 2020 xhamat elektrik te katra kondicioner....goma te reja Michel 400 mij lek bejn vetem gomat disqe hekuri...cdo gje pefekte....vetem do disa gjera esterike....per me shum me tel....mundesi dhe ndrim me benz audi bmw makinat te jen mbi 2002 naft ose benzin plus shtoj lek un....flm

Shiteni Makinën Tuaj