Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf Plus

€7,900
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Kambio -Automatike
Viti Prodhimit- 2010
2.0 Diesel
Km - 225, 650 Origjinale , te mbajtura ne liber shebrimesh 1 pronar ne gjermani , te shenuara dhe ne koladimin TUV Gjerman dhe ne kolaudimin shqipetar
Motorr kambio ekselente perfekt ne cdo drejtim
Sedilje me ngrohjen , Sensor Parkimi , Sensor Dritash , clima , navi , bluetooth , butona ne timon. , full ekstra per llojin e vet
Makina eshte ne gjendje perfekte ne cdo drejtimin
Goma 100% te vendosura ne gjermani
Bateri e re e vendosur ne gjermani
Sherbime tr bera te gjitha ne gjermani
SHENIM : makina ka pasur vetem 1 pronar ne gjermani , e bler me 0 cdo gje me liber sherbimesh , e shenuar ne te njejtin koncesionar qe ka pasur kontraten e mirembjatjes mjetit , ka aktiv Akoma TUV gjerman , makinen e kam perdorur personalisht ne gjermani per rreth 3 muaj . Automjet qe ja vlen 0 lek te hedhura nga ana juaj pasi eshte perfekt ne cdo drejtim , i gatshem per cdo lloj prove . Makina disponon librin e shebrimeve deri ne 215.000 km , 2 celsa dhe 1 cels kaldaje , makin individuale jo tregtar
Sapo Targuar . Me te drejt kontrolli ku te deshironi makine parkimi sic duket dhe nga fotot
Per me teper kontakt whatsup
Cmimi 8200 euro pak disk

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 24 Janar 2023
Support Ukraine