Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf Plus

€5,700
2009' Volkswagen Golf Plus photo #1
2009' Volkswagen Golf Plus photo #2
2009' Volkswagen Golf Plus photo #3
2009' Volkswagen Golf Plus photo #4
2009' Volkswagen Golf Plus photo #5
5 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Golf Plus 1.4 TSI
Viti: 2009
KM:220.000
Motorri: 1.4 TSI
Karburanti: Benzine
Kambjo: Automatike
Ngjyra: E Zeze
Letrat/Siguracion: Deri ne Tetor
Kualidim: 2024
Makina i ka xhamat e pasme te erreta me leje dhe dy pale disqe.
Nuk bej nderrim.
Cmimi okazion 5700 euro !!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Mars 2023
Support Ukraine