2007' Volkswagen Golf Plus photo #1
2007' Volkswagen Golf Plus photo #2
2007' Volkswagen Golf Plus photo #3
2007' Volkswagen Golf Plus photo #4
2007' Volkswagen Golf Plus photo #5
2007' Volkswagen Golf Plus photo #6
6 foto

2007' Volkswagen Golf Plus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,300
Publikuar 9 Prill 2024ID: nHgLNR

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Volkswagen Golf Plus

Shitet golf plus viti 2007 motorr 1.9 nafte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike makina eshte me siguracion dhe taksa të paguara deri qeshor 2024 dhe taksa te paguara deri dhjetor 2024

Support Ukraine