Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Golf Plus

€6,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Volkswagen Golf Plus në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 176700 km
Zhvendosje: 1900 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet wv golf plus viti.2007 1.9 TDI TIP..TOP 6300euro PER ARSYE EMIGRIMI.. 176700km orgjinale sapoardhur nga zvicra dhe e sapo targuar me letra te prera deri ne qershor 2019. Sapo ndrruar vaj dhe te gjithe filtrat tamburot mbrapa dhe ferrotat jane te reja boch. Gomat e reja Makina eshte full opsion me klima navigator pilot automatik kamio automatike DSG sensor parkimi sensor shiu 4 xhamat elektrik abs,erg,esp,dpf.etj etj. Makina eshte ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike. Ju lutem te telefonojn vetem kush eshte i interesuar flm

Shiteni Makinën Tuaj